Кошик
343 відгуків

Друк картин на полотні - як сучасний вид мистецтва!

Друк картин на полотні - як сучасний вид мистецтва!

Друк картин на полотні - як сучасний вид мистецтва!

Друк картин на полотні - сучасний, красивий і дуже доступний спосіб оформлення інтер'єру. Ще зовсім недавно, такі речі як телефон, ноутбук або, наприклад, мікрохвильова піч здавалися чимось далеким і були недоступними для більшості населення. Сьогодні ж ситуація змінилася докорінно і зараз майже в кожному будинку все це є!

В сьогоднішньому дні, ми дійсно не можемо собі уявити таку ситуацію, щоб у нашій домівці не було таких речей, як мікрохвильова піч, телефон або ноутбук – всі ці і багато інші предмети нашого побуту стали буденністю і нам вже важко згадати часи, коли всього цього у нас не було і коли це було дуже недоступним.

Приблизно така ж історія і з картинами – спочатку вони були недоступними за ціною і дозволити собі картину міг тільки дійсно заможна людина (і так було до речі з незапам'ятних часів). Якщо подивитися на живопис, починаючи з 16-го століття можна звернути увагу на те, що художники зображували на своїх картинах або якихось знаменитих людей, або тих, хто власне замовляв портрет художника, і такі портрети стояли не малі гроші.

Друк картин на полотні текстурних

Сьогодні ситуація дуже змінилася, картини стали настільки доступними, що замовити собі друк картин на полотні може абсолютно будь-яка людина з середнім достатком і добрим смаком стилю. Чому я кажу про стилі, та тому що дійсно стильний і грамотна людина захоче мати у себе в будинку або в офісі на роботі красиву картину або серію модульних картин зі своєю сім'єю або якоюсь особливою подією з власного життя.

Що конкретно ми (Рекламне об'єднання «МОЛОДЕЦЬ») можемо запропонувати вам, наші дорогі друзі в плані друку картин. А ми пропонуємо:

 • Друк картин на полотні (натуральному або синтетичному).
 • Галерейна натяжка полотна на підрамник (це коли полотно натягується по периметру підрамника і загортається на зворотну сторону). Причому робиться це таким чином, що малюнок з фасадної частини картини, як би триває на її торець. Таким чином виходить «об'ємна картина», рівна товщині самого підрамника.
 • Можемо оформити картини в художньому стилі (ефект малювання картини маслом, ніби художник пензлем малював полотно).
 • Ви можете замовити картини з видами вашого улюбленого міста.
 • При необхідності можемо підібрати багетну рамку (але як правило замовник сам підбирає собі раму, для надрукованій на полотні картини).
 • Замовляючи друк картин на полотні в рекламному об'єднання «МОЛОДЕЦЬ» ви отримуєте красиву, яскраву, соковиту картину, з натягнутим полотном на підрамник. Таким чином ви отримаєте на просто картину, ви отримаєте чудово оформлений інтер'єр вашої кімнати в будинку або офісу на роботі.

Крім того, картина, надрукована на полотні є чудовим подарунком для своїх родичів, друзів, знайомих або колег по роботі. І якщо раніше це було досить дорогим задоволенням і не багато могли дозволити замовити собі печатку картини на полотні, то зараз ця послуга більш ніж доступна і кожен охочий може зробити собі такий чудовий подарунок – картина на полотні!

 Картина на полотні з натяжкою галерейної

Ви можете замовити картину на полотні з будь-яким зображенням:
 • портрет, малюнок сім'ї;
 • репродукція картини відомого художника;
 • міський пейзаж;
 • природний ландшафт;
 • ми друкуємо також модульні картини (картини, які складаються з кількох частин);
 • ми можемо надрукувати і зафіксувати на полотні особлива визначна подія у вашому житті;
 • все, що ви захочете, але що не суперечить законодавству України, здоровому глузду і морально-етичним нормам.
 • ЗВЕРТАЙТЕСЯ за друком зображення на полотні до нас!

Замовити друк картини

 

 

 

Інші статті

 • Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
  Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
  У цій статті наводяться основні технічні вимоги до макетів, які самостійно надається Замовником для подальшої послуги офсетного чи цифрового друку у нас. У статті наведено найповніші вимоги для можливості якісного друку поліграфічної продукції, починаючи від візиток і закінчуючи виробництвом фірмових папок, каталогів тощо. Дані технічні вимоги містять загальну інформацію щодо макетів. У разі потреби і в якихось особливих складних момен
  Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
 • Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!
  Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!
  А справді, навіщо платити за дизайн візитки, наприклад, за розробку макета запрошення? Що тут такого складного – набрати текст... Дуже часто доводиться стикатися саме з такими питаннями та подібними ситуаціями практично щодня. Для обивателя (людини з вулиці), який не вникає в суть питання, пов'язаного з макетом для поліграфії, здається, що немає нічого складного в тому, щоб намалювати (зробити) макет продукції. А насправді макет друкованої продукції, на
  Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner