Кошик
343 відгуків

Пластикові карти

Банківські, дисконтні, подарункові, рекламні пластикові картки… Уявити життя без них у наш час практично неможливо!

Як відбувається виготовлення пластикових карток, скільки часу займає процес, і чому замовити подібну поліграфічну продукцію краще на сайті компанії “Молодець”?

Пластикові картки на замовлення: основні види

У гаманці кожної людини можна знайти одразу кілька пластикових карток. Умовно їх можна поділити на три групи.

 • Рекламно-представницькі.
  Це пластикові картки, які виконують функцію візиток. Вони містять не лише інформацію про людину, а й про її діяльність. Крім того, на подібних виробах найчастіше є контактна інформація - номер телефону, соціальні мережі, електронна адреса.

 • Дисконтні.
  Це один із рекламних інструментів, який служить для збільшення лояльності та стимулювання клієнта до повторних покупок. За допомогою таких карток розраховується відсоток знижки.

 • Подарункові.
  Нерідко компанії оформляють подарункові сертифікати у вигляді маленьких пластикових карток. По-перше, їх виготовлення є досить доступним. По-друге, карти займають менше місця, ніж класичні сертифікати – їх зручно носити в гаманці чи навіть кишені.

Друк на пластикових картах: три найпопулярніші технології

Друк на полотні, як і на пластикових знижкових або рекламно-представницьких картках, може здійснюватися кількома способами.

 • Сублімаційний метод.
  Це технологія, яка зазвичай використовується для друку невеликої кількості карт. Заготовки завантажуються в спеціальний принтер, який під впливом підвищених температур наносить на них зображення та текст.

 • Офсетний друк.
  Метод, який використовується для друку великого тиражу пластикових карток. На розрізані заготовки наносять зображення і текст, після чого їх фіксують за допомогою спеціального лаку.

 • Друк із ламінацією.
  Друк із подальшою ламінацією - одна з найскладніших технологій, проте вона забезпечує міцність карт та їх довговічність. На струменевому або офсетному принтері друкують окремо лицьову і зворотну сторону карти, після чого їх з'єднують і ламінують на спеціальному обладнанні.

Чому ми? Переваги компанії “Молодець”

Бажаєте оформити замовлення пластикових карток? Раді вітати вас на сайті рекламного агентства "Молодець"!

Наша компанія працює з 2007 року. Ми знаємо всі тонкощі створення пластикових карток, тому вчасно зможемо внести правки у ваш макет для того, щоб ви отримали якісний продукт.

Крім того, ми здійснюємо виготовлення сувенірної продукції. У нас ви можете замовити брендовані футболки, кепки, ручки, кружки, скотч та багато інших аксесуарів.

Залишились питання? Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на них. Зв'язатися з нашими фахівцями можна в месенджерах або телефонному режимі по одному з номерів, які вказані на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner