Кошик
343 відгуків

Рекламно-сувенірна продукція –  ручка, блокнот чи кружка – досить впливовий маркетинговий інструмент. З його допомогою можна не тільки зробити ваш бренд більш популярним, але й підвищити лояльність до нього.

Які сувеніри користуються особливою популярністю, у чому функції подібної продукції, а також скільки часу займає друк картин на полотні та створення інших аксесуарів?

Сувенірна продукція з логотипом: основні функції

Будь-який сувенір із зображенням логотипа вашої компанії – це насамперед рекламний інструмент. З його допомогою можна не тільки зробити компанію популярнішою, а й залучити нових клієнтів.

До інших функцій, що їх виконує брендована сувенірна продукція, відносять:

 • Підвищення лояльності клієнтів.
  Усі люди люблять подарунки. Сувенірна продукція, друк якої є цілком доступним - чудовий презент. З його допомогою можна задобрити клієнта та покращити його ставлення до вашого бренду.

 • Формування корпоративного іміджу
  Будь-яку сувенірну продукцію можна не лише дарувати улюбленим клієнтам, а й використати самостійно. Брендовані ручки, олівці, кружки та навіть скотч – відмінні інструменти, за допомогою яких можна побудувати імідж вашої компанії.

 • Збільшення продажів.
  Будь-які бізнес-сувеніри можуть виступати у ролі інструментів, які сприяють повторному зверненню клієнтів. Однак варто пам'ятати: виготовлення сувенірної продукції - не той напрямок, на якому варто заощаджувати. Неякісне канцелярське приладдя, кружки або футболки з недбало нанесеним логотипом продемонструють ваше несерйозне ставлення.

Технічні вимоги до макетів

Бажаєте замовити цілу лінійку корпоративних аксесуарів? Тоді особливу увагу слід звернути на макет та його технічні характеристики. Наш інтернет-магазин сувенірної продукції приймає лише ті проекти, які відповідають таким вимогам:

 • Колірна модель.
  Рекламна агенція “Молодець” здійснює друк лише тих макетів, які виконані у колірних моделях CMYK або Greyscale.

 • Розміри.
  Всі значущі елементи (логотип, текст, контактні дані компанії) повинні знаходитись на відстані як мінімум 4 мм від краю макета.

 • Растрові зображення.
  У вашому макеті є растрова графіка? Тоді зберігати його необхідно у форматі TIFF з мінімальною роздільною здатністю не менше 300 dpi.

 • Векторна графіка.
  Весь текст, який є на зображенні, повинен бути переведений в криві лінії.

Недотримання хоча б однієї з вимог може позначитися на якості отриманої продукції.

Чому замовити сувенірну продукцію із логотипом краще у нас?

Потрібні брендовані сувеніри? Замовити їх виготовлення можна на сайті рекламного об'єднання "Молодець"!

Наша компанія працює з 2007 року, тому ми знаємо всі тонкощі створення поліграфії та аксесуарів із логотипами. Крім того, ми зберігаємо баланс між якістю послуг та їхньою вартістю: у нас ви можете замовити друк на одязі недорого!

Потрібна консультація? Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на будь-які запитання і допоможуть у пошуку оптимальних рішень саме для вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner