Кошик
343 відгуків

ІНТЕР’ЄРНА РЕКЛАМА

Інтер'єрна реклама - це комплекс інструментів, які застосовуються для оформлення інтер'єру офісу, магазину або навіть будинку. Одним із найпопулярніших її напрямків є друк на полотні в Одесі.

Як створюються подібні картини, на яких матеріалах здійснюється друк поліграфії такого типу, і чому оформити замовлення подібної інтер'єрної реклами варто в онлайн-супермаркеті “Молодець”?

Друк картин на полотні: основні розхідники

Широкоформатний друк на полотні здійснюється за допомогою спеціального цифрового обладнання, проте значно важливішу роль мають матеріали - фарби та полотна.

Полотно.

Полотном називають щільний матеріал, який за всіма своїми характеристиками нагадує художній аналог. Основа для друкування, як правило, виготовляється з натуральних матеріалів. Наприклад, льон або бавовна.

Однак на ринку зустрічаються і полотна, які виготовляються з використанням напівсинтетичних волокон поліестеру. Вони практично не деформуються, а також стійкі до вологості.

Чорнило

Якість друку фотографій та картин залежить не тільки від полотна, а й від фарб. Для нанесення зображень на натуральні або напівсинтетичні полотна використовуються такі чорнила:

 • Сольвентні.
  Це барвник на вуглеводневій основі. Серед його переваг - насиченість кольорів та стійкість до вигорання. Однак є й недоліки: подібні фарби не дають змоги отримати високу деталізацію зображень.

 • Водорозчинні.
  Таке чорнило складається з барвників, води, а також спеціальних фіксуючих речовин. Друк фотографій на полотні цими розхідниками дозволяє отримати яскраве зображення з плавними переходами.

 • Пігментні.
  Це фарби, які складаються із надзвичайно маленьких частинок. Завдяки цьому під час друку вдається отримати якісне та деталізоване зображення. Подібні картини не обсипаються, а також не втрачають кольору з часом.

 • Ультрафіолетові.
  Це одне з найбезпечніших чорнил: воно практично не має ніякого запаху, а також практично моментально висихає. Картини, виконані з використанням подібних розхідників, не бояться сонячного світла та вологи.

Чому зробити замовлення картин на полотні варто у нас?

Потрібен друк картин на полотні чи зовнішня реклама (Одеса), ціна якої вас приємно потішить? Раді вітати вас на сайті рекламного об'єднання “Молодець”!

Наша компанія займається друком поліграфічної продукції з 2007 року. У роботі ми використовуємо виключно якісні розхідники: полотна, які не деформуються з часом, а також фарби та чорнила, які є безпечними як для дорослих, так і для дітей.

Оформити замовлення можна на сайті, у телефонному режимі, у соціальних мережах або одному з месенджерів (Телеграм/Вайбер). Наші менеджери з радістю проконсультують вас і дадуть відповіді на будь-які питання з приводу виготовлення продукції, термінів, а також способів оплати та доставки.

Інтер’єрна реклама - що це таке? Чому її застосовують?

Інтер’єрна реклама - Це комплекс послуг з формування внутрішнього інтер'єру приміщення. Іншими словами, все, що використовується для оформлення кімнати всередині (як в будинку, так і в офісі).

До інтер’єрної реклами можна віднести такі види реклами, як друк картин на полотні, візуалізація логотипа в інтер’єрі, оформлення місць продажів, друк на шпалерах, виготовлення різних стіндів (угорок). Клієнт, інформаційний стенд, напільна графіка (наприклад, для реклами якогось конкретного товару або презентації якоїсь акції, у вигляді наклейки на підлозі)

Ми також друкуємо на фасадах шафи-купі, оформлюємо виставні стенди, а також у нас можна придбати виставкове обладнання. Ми виготовляємо різні указатори, таблички, наклейки на вікна і все, що потрібно, щоб робити інтер'єру або правильно оформлення офісу.

Друк картинки на полотні і друк на фотообоях!

Особливе становище в інтер'єрній рекламі займає такий тип продукції як картина. Так саме картини, надруковані на натуральному чи синтетичному полотні, надають особливий кінець приміщення. Справді, картини, надруковані на полотні, дуже прикрашають приміщення і надають йому благородний, приємний і стильний вигляд. Друк на полотні Одеса - це те, що вам потрібно, щоб отримати незабутні враження від красивих картин, надрукованих на натуральному полотні в Одесі.

Картина, надрукована на полотні, особливо добре виглядає, якщо вона натягнута на поручник. Сьогодні багато людей оформлюють свої доми, доми або офіси.

Також чудово виглядає вся стіна, на якій наклеєні шпалери саме з вашим малюнком. Друк на фотообоях - нова тенденція у внутрішньому оформленні приміщення.

У цьому розділі ви можете замовити будь-яку з перелічених видів всередині інтер'єрної реклами, яку ми з радістю зможемо для вас виготовити.

Плакати, афіші, постери, оголошення - також можна віднести до інтер'єрної реклами. Завдяки цим видам рекламної продукції люди дізнаються про проведення якихось заходів або можуть зацікавитися інформацією з постера або якогось оголошення.

Виды интерьерной рекламы

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner