Кошик
343 відгуків

Про нас

Інтернет супермаркет реклами: Рекламне об'єднання "МОЛОДЕЦЬ"

Ми рекламне об'єднання "МОЛОДЕЦЬ" і ми займаємося поліграфією, сувенірною продукцією, інтер'єрною рекламою і зовнішньою рекламою.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр рекламних послуг. Ми можемо бути з вами з дня вашого відкриття та до моменту успішного розвитку у будь-якій сфері бізнесу. Майже всі наші клієнти, обслуговуються у нас за “комплексною” програмою, тому що ми надаємо всі види рекламних послуг: починаючи від друку візитних карток, флаєрів, бланків та буклетів, продовжуючи виготовленням різноманітної сувенірної продукції та закінчуючи виробництвом зовнішньої реклами та розміщенням реклами на міському транспорті.

Враховуючи, при цьому, що наші ціни дуже лояльні, терміни виконання замовлень мінімальні, а якість продукції ― висока, я думаю, ви зможете прийняти правильне рішення і довірити нам виготовлення всієї вашої рекламної продукції.

Ми активно розвиваємо різні напрями з виготовлення рекламної та сувенірної продукції. Наприклад, у нас є великий каталог одягу з патріотичними українськими принтами, а також ми робимо друк на одязі індивідуально (на замовлення)

Випускаємо рекламну продукцію з 2007 року. Чекаємо вас серед наших клієнтів!

Ми любимо і цінуємо наших клієнтів. Рекламне об'єднання "МОЛОДЕЦЬ"

Інформація про компанію

Назва:
Рекламне об'єднання "МОЛОДЕЦЬ" - супермаркет реклами №1
Тип компанії:
Виробник, Компанія, що надає послуги

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2007

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner