Кошик
346 відгуків

Принтер нам мистецтво замінив? Або як зараз малюють картини.

Принтер нам мистецтво замінив? Або як зараз малюють картини.

Про великих майстрів минулого!

Так, справді, це дивно одночасно, великі художники епохи Відродження, такі як: Сандро Боттічеллі (1445-1510), Андреа Мантенья (1431-1506), П'єро делла Франческа (1420-1492), Рафаель Санті (1483-1520), Мікеланджело Буоанарроти (1475-1564), Леонардо да Вінчі (1452-1519) та інші відомі майстри пензля і подумати не могли, що картини не будуть більше малювати. Ні один з цих великих художників не ризикнув би припустити, що художнє полотно (холст) буде наповнювати не гуаш, масло або акварель, а чорнило друкарської машини.

Як відбулася заміна руки художника на друковані голови широкоформатного принтера?

У наш сучасний вік, коли швидкість життя досягає найбільших величин, коли немає часу практично ні на що. Саме зараз і сталася ця заміна – руки геніальних майстрів писання картин на друковані голови широкоформатного принтера. І це не випадково, жодному, навіть самому геніальному художнику з перерахованих вище, не погнатися за сучасними друкарськими машинами, які здійснюють друк картин на замовлення настільки швидко, що в це навіть важко повірити, але це так.

Насправді винні не художники, а лише швидкість години. Сучасні люди зараз не готові чекати свого замовлення (поки художник намалює їм картину). Клієнт хоче отримати своє замовлення друку картини негайно, ну максимум протягом двох-трьох днів, а це можуть зробити лише машини.

Але є і ще один момент – друкарська машина настільки точно друкує картину на полотні, настільки яскраво і барвисто передає кольору, що дійсно розумієш – це вихід, звернутися в компанію, яка надає таку послугу друк картин.

 

Що потрібно, щоб отримати хороший результат?

Коли потрібно отримати хороший результат вихід по суті один – звернутися до професіоналів своєї справи, до тих, хто дійсно любить і цінує свою роботу. Саме такими фахівцями є компанія рекламне об'єднання «МОЛОДЕЦЬ».

Та тут вам допоможуть зробити з вибором відповідного сюжету, підготують макет до друку, підкажуть всі тонкощі, на які багато хто просто не звертають увагу.

Довірившись професіоналам, в результаті ви отримаєте відмінний результат – картину, надруковану на замовлення, згідно всім вашим вимогам і побажанням! Таку картину не соромно буде повісити на видному місці в домі і багато людей, побачивши цей художній сюжет будуть насолоджуватися цим мистецтвом друку на полотні.

Нижче можна подивитися короткий слайд-фільм про те, як надруковані на полотні, картини можуть виглядати в інтер'єрі:

Із задоволенням будемо чекати ваших замовлень!

Друк картин на полотні

Інші статті

 • Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
  Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
  У цій статті наводяться основні технічні вимоги до макетів, які самостійно надається Замовником для подальшої послуги офсетного чи цифрового друку у нас. У статті наведено найповніші вимоги для можливості якісного друку поліграфічної продукції, починаючи від візиток і закінчуючи виробництвом фірмових папок, каталогів тощо. Дані технічні вимоги містять загальну інформацію щодо макетів. У разі потреби і в якихось особливих складних момен
  Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
 • Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!
  Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!
  А справді, навіщо платити за дизайн візитки, наприклад, за розробку макета запрошення? Що тут такого складного – набрати текст... Дуже часто доводиться стикатися саме з такими питаннями та подібними ситуаціями практично щодня. Для обивателя (людини з вулиці), який не вникає в суть питання, пов'язаного з макетом для поліграфії, здається, що немає нічого складного в тому, щоб намалювати (зробити) макет продукції. А насправді макет друкованої продукції, на
  Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner