Кошик
346 відгуків

Патріотичні футболки з українською символікою

Патріотичні футболки з українською символікою

Українська символіка в одязі та патріотизм

Події, що відбуваються в житті суспільства, дуже впливають на багато сфер нашого життя, в тому числі, звичайно і на одяг. Останніми роками рівень патріотичних настроїв у українців зріс у багато разів. Це, звичайно, не могло не позначитися на сучасних модних течіях. І, як показує практика, саме зображення національної української символіки, патріотичних мотивуючих написів та інших подібних принтів отримали надзвичайно високий відгук у мешканців усієї України. Особливо яскраво цей віяння проявляється в одязі, який носять українці. Українська символіка на предметах одягу у чоловіків, жінок та дітей останнім часом стала справжнім символом патріотизму і тому багато в чому заслуговує на увагу, може бути навіть, як окремому напрямку дизайнерського одягу!

Здавалося б, що особливого у звичайному зображенні на футболці з українською символікою – карті України, написи про любов до своєї країни чи підтримку нашої доблесної армії? Насправді це щось більше, ніж просто малюнок або напис. Це справді те, що об'єднує українців якимись невидимими узами, дає впевненість у світлому майбутньому. Кожен з вас може стати частиною цього світлого майбутнього, торкнутися прекрасного. Для цього достатньо лише придбати одяг із українською патріотичною символікою.


Патріотичні футболки: стиль та спосіб життя

Потрібно сказати, що подібний формат одягу давно вже перейшов із розряду сувенірів для іноземців у повсякденну сферу кожного свідомого українця. Особливою популярністю у всіх наших українців користуються футболки. Цей по-справжньому універсальний одяг обов'язково є в гардеробі будь-якої людини - її носять і діти, і дорослі, і чоловіки, і жінки, і студенти, і бізнесмени.


Футболки з українською символікою - можливість висловити своє ставлення до Батьківщини, наголосити на статусі людини, яка живе життям своєї країни, якій не байдуже те, що відбувається на її землі. Більше того, такі вироби – це дійсно сучасно та стильно, комфортно та красиво. Правильно підібраний одяг цього плану дозволяє нам без зайвих слів продемонструвати безмежну любов у своїй країні, до людей, які живуть у ній, залишаючись притому природними та невимушеними.
Дуже гарно виглядають на одязі та символи української державності. У них зашифровані акценти віри, духу, сили, своєрідна програма неухильного руху до гідного майбутнього. Такі футболки з патріотичним принтом будуть доречними не тільки для туристичних подорожей, побуту, а й для відвідування школи, університету та іншого навчального закладу.

Футболка Доброго вечора! Ми з України!

Замовити цю та інші футболки з колекції патріотичних футболок з українською символікою можна тут:

Кнопка - одяг з українською символікою


Пропозиції від рекламного об'єднання «Молодець»

Ми друкуємо патріотичні футболки. Наша компанія щиро бажає внести свою частинку в перемогу над ворогом у російсько-українській війні. Ми пропонуємо послуги друку на одязі за оптимальною вартістю, рекомендуючи великий вибір виробів з патріотичними принтами. І навіть якщо ви через різні обставини не маєте можливості безпосередньо допомогти нашим воїнам, ви завжди зможете висловити свою підтримку, вибираючи стильну футболку з патріотичним малюнком.


У переліку продукції – класичні моделі, купити які можна і для себе, і у подарунок друзям, знайомим чи близьким. Що ж до тематики принтів, то вона у нас відрізняється величезною різноманітністю. Це і атрибути української символіки, і написи, що мотивують:

 • Слава Україні;
 • Color of 2022 Pantone Ukraine;
 • Все буде Україна;
 • STOP WAR;
 • I Stand with Ukraine;
 • No War;
 • Peace Love Ukraine;
 • I'm from Ukraine;
 • Ukraine is a Capital of Great People;
 • Доброго вечора, ми з України, інше.

Світшот з написом I stand with Ukraine
Це також і популярна нині марка із зображенням російського корабля, що йде за вказаним курсом.
До вашої уваги пропонується виключно якісна продукція, виконана з натуральної бавовни, м'якої та приємної для шкіри. Прямий крій виробів доповнюється укороченими рукавами та еластичною круглою горловиною. У вас є можливість підібрати для себе модель у «ходових» практичних кольорах – у чорному та білому.

Рекламне об'єднання «Молодець» друкує на футболках усіма можливими способами:

 • Шовкографія
 • Термоперенесення
 • Прямий цифровий друк
 • Сублімація
 • Вишивка

Найчастіше зараз ми використовуємо як метод друку на футболках з патріотичними принтами – це термоперенос, поскуольку можна друкувати невеликими тиражами, а якість нанесення – при цьому на досить високому рівні!

Пропонуючи друк на одязі в Одесі, ми затверджуємо силу патріотизму, об'єднуємо всю країну від Сходу до Заходу, півдня до Півночі. Крім того, футболки з патріотичним принтом стануть гарним нагадуванням для гостей України, які приїжджають знайомитись із нашою чудовою країною.

Наша компанія працює абсолютно для всіх, практикуючи оптовий та роздрібний формат. Ознайомитись з асортиментом продукції замовники можуть безпосередньо на сайті, при цьому наші менеджери завжди готові підказати вам у вашому виборі.

Чекаємо на віші замовлення!

Інші статті

 • Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
  Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
  У цій статті наводяться основні технічні вимоги до макетів, які самостійно надається Замовником для подальшої послуги офсетного чи цифрового друку у нас. У статті наведено найповніші вимоги для можливості якісного друку поліграфічної продукції, починаючи від візиток і закінчуючи виробництвом фірмових папок, каталогів тощо. Дані технічні вимоги містять загальну інформацію щодо макетів. У разі потреби і в якихось особливих складних момен
  Технічні вимоги до макетів для друку поліграфічної продукції
 • Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!
  Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!
  А справді, навіщо платити за дизайн візитки, наприклад, за розробку макета запрошення? Що тут такого складного – набрати текст... Дуже часто доводиться стикатися саме з такими питаннями та подібними ситуаціями практично щодня. Для обивателя (людини з вулиці), який не вникає в суть питання, пов'язаного з макетом для поліграфії, здається, що немає нічого складного в тому, щоб намалювати (зробити) макет продукції. А насправді макет друкованої продукції, на
  Скільки коштує дизайн (розробка) макету?!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner