Кошик
303 відгуків

Чому візитка "не працює"? - Основні причини та поради щодо створення ефективної візитки

Чому візитка "не працює"? - Основні причини та поради щодо створення ефективної візитки

Візитка – це ваша презентація себе. Це потужний рекламний інструмент, який формує думку про вас чи вашу компанію, підтримує ваш імідж, піднімає статус в очах колег та клієнтів. Візитка може «не працювати» і не виконувати свої функції тільки якщо ви підійшли до її виготовлення не з професійного боку. А якщо залучити фахівців, і дотримуватись експертних рекомендацій, візитка стане вашим обличчям у діловому світі та підвищить впізнаваність вашого бренду.

Візитка: що має бути в тексті

Картка має містити основні дані про вас. Важливо пам'ятати, що не можна перевантажувати її інформацією, текст має бути чітким та лаконічним. Розмір візитки, як правило, стандартний – 5*9 см, але не слід займати текстом весь вільний простір на картці.

Основні пункти:

●       Назва компанії або ваше ім'я;

●       Напрямок діяльності чи посада;

●       Контактні телефони, адреса.

Не намагайтеся зробити з візитівки цілий рекламний буклет і не перевантажуйте її зайвими даними. Також важливий момент - виготовлення та друк візиток рекомендовано робити лише однією мовою. Не варто дублювати інформацію на одній картці двома мовами, це вважається ознакою поганого тону в діловому світі. Якщо ви працюєте з іноземними партнерами та націлені на вихід на ринок іншої країни, то найкраще замовити додаткову партію карток іншою мовою.

На що ще звернути увагу при виготовленні візитки

●       Шрифт. Шрифтів існує безліч, але вам точно не варто експериментувати зі своєю візиткою і використовувати різні шрифти. Один, максимум два, повинні становити основу картки. Вони мають бути розбірливими та чіткими. Офсетні візитки легше сприймаються коли написані рівним шрифтом, а не прописним або із завитками;

●       Колір. Візитка має бути лаконічною і в контексті колірної гами. Два-три кольори, які добре поєднуються між собою, це оптимальний варіант. Важливо використовувати контрастні кольори з фоном візитки, це також допомагає легко читати інформацію при будь-якому освітленні і краще її сприймати. Доцільно використовувати корпоративні кольори компанії, що підвищить впізнаваність вашого бренду;

●       Матеріал. Найчастіше для друку візиток використовується папір різної щільності, чим вище цей показник, тим краще. Застосовуються також інші матеріали - пластик, дерево, гума, шкіра. Особливо солідно та презентабельно виглядають візитки софт тач. Вони виготовляються методом нанесення на щільну картонну основу оксамитового, м'якого покриття. Такі картки м'які, приємні на дотик, дарують неймовірні тактильні відчуття. Цей вид візиток стабільно користується попитом.

Де замовити візитки в Україні?

Супермаркет реклами «Молодець» пропонує послугу з виготовлення та друку візиток сучасними способами. Ваша візитна картка буде розроблена відповідно до всіх стандартів, фахівці гарантують високу якість друку. Менеджери проконсультують клієнтів з усіх питань та допоможуть розробити макет, який задовольнятиме всі ваші вимоги. Компанія «Молодець» працює з клієнтами по всій Україні!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner