Кошик
343 відгуків

Футболки з портретами відомих людей

Футболки з портретами відомих людей

Пропонуємо до вашої уваги цікавий розділ нашого сайту, де розміщені футболки з портретами відомих людей. Ми вирішили пропонувати нашим клієнтам стильний одяг, особливо затребуваний у весняно-літній період року. Як відомо, найбільш популярний одяг у цю пору року – це футболка! Тому ми вирішили, що можемо запропонувати нашим клієнтам цікаві принти із різними стилізованими портретами відомих людей.

Це можуть бути письменники, спортсмени, художники, музиканти, художники, космонавти та люди інших цікавих професій, які тільки можуть бути цікавими для вас!

 

Замовити футболку з портретом відомої людини

На нашому сайті ви можете замовити футболку (і інший вид одягу) з портретом відомої людини, яка вам подобається. Ми постійно поповнюватимемо нашу колекцію відомими особистостями, але також ви можете пропонувати нам і замовляти футболки з тими людьми, яких ще немає у нас на сайті, - якщо таке буде можливо здійснити.

Футболка з портретом Тараса Шевченка

Ми гадаємо, що замовляючи футболку з портретом відомої людини, особливо з українським корінням та українського походження, таким чином популяризуватиметься наша, українська культура, чому ми дуже раді сприяти!

Хочеться звернути увагу, що цей розділ нашого сайту постійно оновлюватиметься і доповнюватиметься, - так ви зможете постійно мати красиву і модну футболку з портретом людини, яка вам цікава.

 

Які футболки з портретами відомих людей будуть представлені на нашому сайті molodec.com.ua

Вже зараз у розробці ми маємо дизайни футболок з портретами українських видатних діячів: письменників, поетів, політиків, спортсменів, учених, художників та інших видатних людей, які можуть бути вам цікавими.

Наприклад, у нас ви можете купити футболки з портретом: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Володимира Зеленського, Степана Бандери, Богдана Хмельницького, Володимира Сосюри, Михайла Грушевського, а також ми пропонуємо футболки з відомими світовими зірками: Лео Мессі, Крістіано Роналдо, Альберт Ейнштейн , Арнольд Шварценеггер і багато інших...

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner