Кошик
343 відгуків

Офсетний друк

Технологія офсетного друку.

Візитки - один з обов'язкових поліграфічних елементів для будь-якого бізнесу. З їхньою допомогою можна не лише презентувати себе, а й обмінятися контактами з потенційними партнерами чи майбутніми співробітниками.

Чому для випуску візиток використовується виключно офсетний друк, ціни на який залежать від багатьох факторів, скільки часу потрібно для розробки макета і які вимоги потрібно враховувати, якщо ви хочете замовити друк календарів чи іншої поліграфічної продукції в рекламному агентстві “Молодець”?

Офсетний друк (Одеса): особливості технології, її плюси та мінуси

Друк візиток, ціна яких залежить від багатьох факторів, зазвичай здійснюється за допомогою спеціальних офсетних принтерів. Ці пристрої дозволяють у максимально стислий термін надрукувати велику кількість поліграфічної продукції без втрати якості зображень.

Серед переваг технології офсетного друку виділяють:

 • Висока деталізація. Всі лінії та переходи будуть максимально чіткими та якісними.

 • Якість кольору. На відміну від прямого друку, офсетний спосіб нанесення зображень та тексту не "з'їдає" кольори: вони залишаються такими ж, як на макеті.

 • Універсальність. Наносити картинки, логотипи та текстові дані за допомогою офсетного друку можна на папір та картон практично будь-якої щільності.

Чи є недоліки в офсетного друку? Тільки один! Виготовлення візиток таким методом займає дещо більше часу, проте це виправдано високою якістю одержаної поліграфічної продукції.

Терміни та вартість друку візиток

На вартість друку візиток впливає кілька факторів. Основний серед них – швидкість. Чим швидше потрібно отримати поліграфію, тим вища вартість робіт.

Крім того, на ціну впливають:

 • Дизайн. Чим він складніший, тим дорожчий друк візиток в Одесі та інших містах.

 • Матеріал. Якщо ви плануєте надрукувати візитки на папері, їх вартість буде нижчою. Картонні вироби коштуватимуть дещо дорожче.

 • Обробка. Ціна візиток без додаткового покриття доступніша, проте варіанти з глянцевою або матовою ламінацією є значно зносостійкішими.

 • Тираж. Чим він більший, тим нижча вартість.

Технічні вимоги до замовників

Для отримання якісних візиток необхідно враховувати деякі технічні вимоги, які впливають на якість друку.

 • Колірна модель.
  Наша компанія здійснює друк файлів із колірною моделлю CMYK або Greyscale. Сума всіх фарб у заливці не може перевищувати 250%.

 • Растрова графіка.
  Растрові зображення мають бути подані в одному з трьох форматів: TIFF Bitmap, TIFF Greyscale чи TIFF CMYK.

 • Векторна графіка.
  Усі шрифти, які використовуються в макеті, мають бути переведені в криві.

 • Розміри.
  Мінімальний відступ від краю візитки становить 4 мм. Зважайте на це, щоб не отримати “обрізаний” текст, логотип або зображення.

Де замовити друк візиток?

Шукаєте підрядника, який може виконати друк візиток офсетний? Ласкаво просимо на сайт компанії “Молодець”. Розробка макетів, поліграфія, реклама – це ті напрямки, з якими ми працюємо вже понад 15 років.

Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання, а також допомогти в оформленні замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner