Кошик
343 відгуків

Широкоформатний друк

Рекламна поліграфія - один із методів, який популяризує бізнес. Особливою популярністю користується широкоформатний друк, вартість якого є високою, але виправданою.

У чому особливості цієї технології, у чому її плюси та мінуси, а також скільки часу займає виготовлення зовнішньої реклами на широкоформатному принтері в рекламному агентстві “Молодець”?

Широкоформатний друк (Одеса): особливості технології

Широкоформатний друк, прайс якого можна знайти на нашому сайті, є однією з найпопулярніших друкованих технологій. Її зазвичай використовують для друку продукції, розмір якої перевищує формат А4: банери, вітрини, сітілайти.

Спеціальні принтери, які використовуються для нанесення зображень на поверхні різного типу, дозволяють отримати якісні зображення з великою роздільною здатністю. Навіть на величезних банерах усі кольори будуть яскравими, а лінії чіткими.

Плюси та мінуси широкоформатного друку

Як і будь-яка поліграфічна технологія, широкоформатний друк має ряд переваг та недоліків. До перших можна віднести наступні:

 • Висока якість.
  Зображення, яке ви отримаєте, буде значно якіснішим, ніж аналогічне, але отримане на іншому принтері.

 • Довговічність продукції.
  Для друку на широкоформатних принтерах, як правило, використовують досить дороге чорнило. Воно не вицвітає згодом, а також є стійкими до опадів – фарба на банері або вивісці не потече після першого дощу.

 • Універсальність.
  Застосовують цей метод можна для друку будь-якої поліграфічної продукції. Використовується широкоформатний друк для зовнішньої реклами, вивісок, банерів, а також невеликих плакатів, наклейок та іншої поліграфії.

 • Можливість вибору основи друку.
  Широкоформатний друк – досить універсальна технологія. Використовуючи її, можна друкувати буквально на будь-якій поверхні: папір, вініл, полотно, сітка, плівка-самоклейка. Створюються за допомогою цього методу й банери, які вішають на мобільні стенди, стійки.

Чи має недоліки широкоформатний друк? Реклама, створена за цією технологією, є досить дорогою, проте її вартість виправдана якістю продукції. На ціну такої поліграфічної продукції, крім іншого, впливатиме розмір, основа для друку та тираж.

Де замовити послуги широкоформатного друку?

Шукаєте підрядника, який у стислі терміни зможе розробити макет для широкоформатного друку та надрукувати велику кількість поліграфічної продукції? Раді вітати вас на сайті рекламного об'єднання “Молодець”!

Вже понад 15 років наша компанія надає рекламні та поліграфічні послуги для замовників з усіх куточків України. У нашому цеху встановлено сучасне та висококласне обладнання, яке дозволяє отримати крутий результат!

У нас ви можете замовити широкоформатний друк зовнішньої чи інтер'єрної реклами. Нанесення зображень та тексту можливе на будь-які поверхні: плівка, вініл, папір та навіть тканина!

Бажаєте дізнатися більше? Наші менеджери радо проконсультують вас! Зв'язатися з ними можна за одним із номерів, які вказані на сайті, з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner