Кошик
343 відгуків

Коли перехід на літній час у 2023: коли українці переводять стрілки годинника

Перехід на літній час у 2023 році

Перехід на літній час у 2023 році Україні відбудеться наприкінці березня, хоча вже багато хто сперечається про корисність цієї процедури.

В Україні прийнято, на сьогоднішній момент, переводити час двічі на рік. Восени час переводять на годину тому в останню неділю жовтня (це перехід на зимовий час). Цей час вважається природним для України. А у березні час переводять на годину вперед – такий час називають літнім.

Нині ж, у таких маневрів згодом з'явилося чимало противників, але поки що у Верховній Раді не ухвалюють закону про скасування цієї процедури. Тому ми розберемося, коли переводять годинник на літній час у 2023 році, і як це впливає на здоров'я.

 

Перехід на літній час у 2023 році

Перехід на літній час проводять щорічно в останню неділю березня. У 2023 році дата переведення наших годинників це 26 березня (остання неділя місяця). Годинник переводиться на одну годину вперед о 4:00 за Київським часом.

Смартфони, розумний годинник, ноутбуки, комп'ютери, підключені до інтернету та багато іншого сучасного обладнання переходять на новий час автоматично. Однак старі "кнопкові" телефони, а також механічний годинник слід переводити на одну годину вперед вручну.

 

Плюси та мінуси переведення годинників на літній час

У сучасному світі, перехід на зимовий і літній час, який відбувається саме двічі на рік і роблять це приблизно в 70 країнах світу. Україна перекладає годинник із 1981 року. Послідовники цієї тактики називають такі позитивні моменти:

 • економія електроенергії у житловому секторі та на виробництвах;
 • збільшення тривалості світлового дня;
 • зменшення шкідливих викидів та користь для екології.

Проте є також і противники тактики переведення годинників на літній і на зимовий час. Нижче наведені аргументи, які озвучують ті, хто вважає, що переклад годин на літній час має мінуси:

 • У сучасному світі люди ведуть дуже різний спосіб життя, тому економія електроенергії через переведення часу незначна.
 • У високотехнологічних сферах переведення годинника обходиться дорого.
 • Переведення часу різко змінює біологічні ритми та шкодить здоров'ю.

Отже, думки з приводу переходу часу двічі на рік розділилися, однак поки в нашій країні ще не скасували цю стратегію, всі жителі України, звісно ж, повинні її слідувати.

Отже, нагадуємо, ваш годинник повинен бути переведений на літній час 26 березня 2023 року о 04:00 на одну годину вперед.

Всім хорошого часу доби та будемо дуже раді вашим замовленням з нашого каталогу! :)

Інші новини
 • Сувеніри Одеса
  Сувеніри Одеса
  Сувеніри Одеса - це не просто дрібниці, це справжні символи міста, які зберігають у собі його атмосферу і неповторний колорит. Якщо ви хочете придбати унікальні подарунки для себе або своїх близьких, сувеніри з Одеси купити можна на molodec.com.ua. У цій статті ми детально розповімо про те, які сувеніри варто придбати, і чому вони стануть чудовим вибором.
  Сувеніри Одеса
 • Рекламні послуги
  Рекламні послуги
  Рекламні послуги це комплекс заходів, спрямованих на підвищення впізнаваності бренду, залучення нових клієнтів і збільшення продажів. Вони включають в себе різні методи та інструменти, які допомагають компаніям ефективно просувати свої товари або послуги на ринку. Рекламні послуги можуть бути як традиційними, так і цифровими залежно від потреб і цілей бізнесу.
  Рекламні послуги

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner