Кошик
343 відгуків

Друк на пакетах

Друк на поліетиленових пакетах - один із рекламних інструментів, який дозволяє повторно нагадати клієнту про свій бренд.

Як здійснюється нанесення малюнків та тексту на мішки, у чому переваги подібної брендованої продукції, а також скільки коштує сувенірна продукція, друк якої можна замовити у рекламному агентстві “Молодець”?

Друк на пластикових пакетах: технології нанесення принтів

Друк на пакетах "майка", а також інших варіантах - одна з найбільш популярних поліграфічних послуг. Наносять зображення на поліетилен за допомогою однієї з трьох технологій: офсетний друк, шовкографія чи флексографія.

  • Шовкографія (друк на пакетах із використанням трафаретів).
    Шовкографія – це один із способів створення брендованих пакетів. Для нанесення тексту чи логотипу використовується спеціальний трафарет. Такий метод дозволяє отримати чіткі лінії, однак він є досить трудомістким і дорогим.

  • Офсетний друк.
    Ця технологія передбачає використання спеціальних друкованих форм. З їх допомогою вдається отримати чітке та яскраве зображення, проте для робіт знадобиться чимало часу.

  • Флексографія.
    Флексографія – ще одна технологія, яка передбачає використання спеціально розроблених кліше. Для нанесення картинки або тексту, як правило, використовується водорозчинне чорнило. Завдяки цьому цей метод можна використовувати для друку на упаковках харчових продуктів. Недоліком флексографії фахівці вважають неможливість використання фарб пастельних тонів.

Який варіант друку вибрати? Все залежить лише від вас. Якщо вам потрібно отримати брендовані пакети якнайшвидше, рекомендуємо шовкографію. Якщо ж час - не найголовніший аспект, тоді можна залишити вибір на флексографії чи офсетному друку.

Брендовані поліетиленові пакети: переваги та недоліки

Поліетиленові пакети, як і всі елементи упаковки, мають ряд переваг та недоліків. Крім того, що з їхньою допомогою можна нагадати клієнтові про себе, пакети не бояться вологи і є універсальними: носити в них можна і речі, і продукти, й інші дрібниці.

Проте має така “тара” і певні недоліки. Згодом пакети втрачають форму або рвуться. Крім того, вони не екологічні: їхня утилізація є дуже дорогою і трудомісткою.

Де замовити пакети із логотипом вашої компанії?

Бажаєте брендовані пакети чи скотч із логотипом замовити? Ласкаво просимо на сайт рекламного об'єднання "Молодець". Вже понад 15 років наша компанія займається поліграфією та рекламою. а також створенням оригінальної та якісної сувенірної продукції.

Наші менеджери з радістю розкажуть вам все про друк на пакетах в Одесі, дизайнери розроблять макети, а фахівці друку нанесуть зображення або текст на пакети. Якість та оперативність виконання робіт гарантуємо!

Оформити замовлення можна на сайті, у телефонному режимі або у Вайбері чи Телеграмі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner